BARVA NA OBOČÍ - Grafit 5ml Nikk Mole

- 30%

!! Expirace 05/2024 !!
Profesionální barva Nikk Mole v sáčku, součástí balení je oxidační činidlo.

Jedná se o první barvu vůbec, která obsahuje keratin a kyselinu hyaluronovou. Díky tomu chloupky vypadají zdravě a lehce se upravují. Výsledkem barvení je jednotná barva, která dokáže vytvořit efekt tetování na kůži. Hnědé odstíny vytvářejí krásné barvy; jednotlivé odstíny lze mezi sebou míchat.

Vhodná pro:
Studené blondýnky, hnědovlásky
Odstín:
Grafitově šedá
Velikost: 5ml + 5ml
Dále doporučuji: Peeling na obočí, čistící pěna, štětec, kovové klipy

51,00 Kč 80,00 Kč

Proč se mi líbí?
Složení této barvy je krásně krémové, dobře se s ní pracuje, vytváří přesné kontury. Sáček je možné po odstřihnutí rohu opět uzavřít kovovým klipem, barvu lze při správném skladování použít minimálně na 20 barvení.

Návod na použití:
Součást balení

Složení:

Aqua, Cetearyl Alcohol, Ethanolamine, Glyceryl Stearate (and) Cetearyl Alcohol (and) Ceteareth 20 (and) Cetyl Palmitate (and) Ceteareth 12, Propylene Glycol, Glycerin, Polysorbate 20, P-phenylenediamine, Aminomethyl Propanol, Hexylene Glycol, Cocamine Oxid, Urea, Ammonium Sulphate, Petrolatum, N-Phenyl-P-Phenylenediamine Sulfate, CI 77491, 2,4-Diaminophenoxyethanol HCl, Hydrolyzed Keratin, Sodium Polyacrylate, P-Methylaminophenyl, 4-Chlororesorcinol, Behentrimonium Chloride, Sodium Metabisulfite, Parfum, Sodium Hyaluronate, Sodium Erythorbate, 2,6-Diaminopyridine, EDTA

Barva není doporučena pro těhotné a kojící ženy.
Produkt není testován na zvířatech, neobsahuje parabeny a SLS.