LIPIDIC REGENERAČNÍ KONCENTRÁT Élan

Koncentrát LIPIDIC od Élan na obočí a řasy je založen na patentované složce Pro.REPAIR 18-MEA, která je navíc obohacena o Panthenol a kyselinu mléčnou. Tato složka zvyšuje hydrofobnost chlupu; koncentrát Lipidic obnovuje lipidovou bariéru chloupku a zlepšuje jeho kvalitu.

Sérum zajišťuje odolnost vůči vnějším vlivům, poskytuje chloupkům hladkost, lesk a pružnost.
Může vystačit až na 3 aplikace.

Balení
: 1 x 1,5ml, 10 x 1,5ml
Expirace: 24 měsíců
Země původu: Ukrajina
Dále doporučuji: Detoxikační pěna Elan, Koncentrát na řasy LashPLEX

Zvolte si variantu:

Cena od 45,00 Kč

Proč se mi líbí?
Lipidic sérum poskytuje silný, regenerační efekt v případě poškození chloupků obočí a řas, které může vzniknout chemickými procesy jako barvením, laminací nebo zesvětlením. Je skvělým pomocníkem pro domácí péči!

Návod na použití:
Otevřete monodávku v horní části obalu, pomocí kartáčku na obočí/ řasy naneste produkt na obočí/řasy, učešte. Neoplachujte! Pokud nedojde ke spotřebování obsahu tubičky, produkt dobře uzavřete a spotřebujte do 2 dnů. Vhodné jako každodenní péče o poškozené obočí a řasy.

Složení
:
Aqua, Cetearyl Alcohol, Panthenyl SesquiC 10-40 Isoalkyl Acidate, Stearamidopropyl Dimethylamine, Hydrogenated Polyisobutene, Ceteareth-20, Diazolidinyl Urea (and) Methyl paraben (and) Propylparaben (and) Propylene Glycol, Lactic Acid, Parfum, Disodium Edta, Bht, Citronellol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, D-limonene, Linalool.

Dermatologicky testováno
Produkt není testován na zvířatech