SADA NA LAMINACI Lash&Brow Lamination PROcomplex Sinart

- 10%

Profesionální sada na laminaci obočí a řas Lash&Brow Lamination PROcomplex od značky Sinart obsahuje:

  • Krok 1 Perming sérum
  • Krok 2 Fixing sérum
  • Krok 3 Nourish keratinové sérum

Laminace obočí (dlouhodobý styling obočí) a lash lifting jsou oblíbené salonní procedury, které nabízí mnoho výhod. Tato péče umožňuje udržet obočí a řasy v upravené formě po dlouhou dobu.

Výdrž
: cca 15 procedur
Velikost: 3x 5ml
PAO: 6 měsíců
Země původu: Ukrajina
Dále doporučuji: Arganový olej Élan, Koncentrát na řasy LashPLEX

1 026,00 Kč 1 140,00 Kč

Komplex Nourishing séra pro závěrečnou péči o obočí a řasy, obsahuje ve svém složení čistý keratin, který vyživuje a zvlhčuje chlupy a řasy zevnitř. Složky kompozice jsou zcela absorbovány do chlupů a řas během několika minut, sérum nezanechává mastný film.

Proč se mi líbí
?
Systém na laminaci obočí a řas od značky Sinart je velmi podobný systému Zola, i proto ho nabízím jako alternativu.  Celý systém ale funguje skvěle na obočí i řasy. Doba působení je 5-15 min. Balení 5ml vystačí na cca 15 procedur.

Návod na použití: Součást balení

Složení
:
Krok 1: Water, Ammonia, Thioglycolic Acid, 2-aminoethanol, D-Glucopyanose, C16-18 Alkyl Glycosides, Alcohols, C12-14, Ethoxylated, Sulfates, Sodium Salts, Alpha-Dimethylphenethyl Alcohol, Aqueous Solution.
Krok 2: Water, Disodium tin Hexahydroxide, Hydrogen Peroxide Solution, D-glucopyanose, C16-18 alkyl Glycosides, Disodium Hydrogen Phosphate Dodecahydrate, Alpha-Dimethylphenethyl Alcohol.
Krok 3: Aqua, Keratin, Portulaca Oleracea Extrat, Sun-flower Oil, Chrysanthellum Indicum Extrat, Sophora Flavescens, Potassium Hydrogen Phosphate, Trie thanolamine, Hydrogenated Glycerides, Sodium Hyaluronate.

Produkt není testován na zvířatech