ZLATÁ BROW PASTA NA OBOČÍ Nikk Mole

-40%

Zlatá brow pasta Nikk Mole z kolekce "Glossy Gold" tedy lesklé zlato, je perfektním pomocníkem při předkreslení formy obočí. Umožňuje vytvořit dokonalou formu obočí, která je následně vykreslena barvivem či hennou. Pasta vytváří třpytivý, zlatý obrys, má příznivý vliv na pokožku, obsahuje pečující látky.

Dopřejte svým klientkám o něco více luxusu!

Velikost: 30g
Barva: Zlatá
Balení: Tmavé sklo
Dále doporučuji: Štětec na obočí 20, nebo 17

312,00 Kč 520,00 Kč

Proč se mi líbí?
Víte, že jako první na světě vyrobila brow pastu zakladatelka ruské značky Nikk Molé Mila Klimenko? Nyní můžete nabídnout svým klientkám trochu více luxusu v podobě zlaté pasty, která vypadaná skvěle i na fotkách pro sociální sítě. Dle mého názoru je vytvoření perfektního tvaru bez pasty skoro nemožné. Pasta působí luxusně již v obalu, který je skleněný. 30g zlatá pasta vydrží opravdu dloooouho!

Návod na použití:
Pomocí stětce naneste pastu v malém množství na pokožku a vytvořte obrys obočí, který následně vyplníte barvou na obočí.

Složení
:
Theobroma Cacao, Coconut oil (Cocos Nucifera), Shea butter (ButyrospermumParkii), Macadamia, Juglans Regia, Castor oil (Ricinus Communis), Marigold,Mica, Iron Oxide, Titanium Dioxide (безопасная пищевая добавка).

Produkt není testován na zvířatech, neobsahuje parabeny a SLS.