VÁŠ ONLINE SALÓN

e-shop pro brow artisty & milovnice krásného obočí

Vždy jsem sledovala ty nejlepší z oboru a chtěla používat stejné nástroje, štětce a barvy, protože tyto věci tvoří polovinu úspěchu toho, jak vytvořit krásné obočí. V tomto oboru se neustále a ráda vzdělávám, to mi pomáhá zdokonalovat techniku úpravy a lépe chápat principy dokonalého obočí.

Jsem velmi ráda, že své znalosti mohu alespoň z části předat vám, a nabídnout ve svém e-shopu pomůcky a barvy, které používají ke své práci ti nejlepší, světoví brow artisté.

Kategorie

ZOLA

V roce 2010 založila Tatiana Zolotashko na Ukrajině školu pro make-up & brow artisty, a díky těmto zkušenostem začala vyvíjet své vlastní, špičkové kosmetické produkty pro moderní ženy.

ELAN

Profesionální kosmetika a inovativní barvy značky Elan patří k těm nejlepším, které jsem kdy vyzkoušela. Značka je vlastníkem několika patentů, její produkty patří rozhodně k těm "MUST HAVE"!

NIKK MOLÉ

Znáte bílou pastu na obočí? Jako první ji vyrobila Mila Klimenko, zakladatelka ruské značky Nikk Molé. Filozofií společnosti je nabídnout luxusní produkty za přijatelnou cenu.

EkkoBeauty

Exkluzivní dekorativní kosmetika, která věnuje část zisku z každého prodaného produktu WWF Světovému fondu na ochranu přírody.