E-SHOP PRO BROW ARTISTY

 & milovnice krásného obočí

Vždy jsem sledovala ty nejlepší z oboru a chtěla používat stejné nástroje, štětce a barvy, protože tyto věci tvoří polovinu úspěchu toho, jak vytvořit krásné obočí. V tomto oboru se neustále a ráda vzdělávám, to mi pomáhá zdokonalovat techniku úpravy a lépe chápat principy dokonalého obočí.

Jsem velmi ráda, že své znalosti mohu alespoň z části předat vám, a nabídnout ve svém e-shopu pomůcky a barvy, které používají ke své práci ti nejlepší, světoví brow artisté.

Expedice

Objednávky jsou odesílány v co nejkratším možném čase, většinou do 24h.

Kč & EUR

Měnu změníte v horním nebo dolním rohu obrazovky. Zaslání na SLOVENSKO je možné pouze při objednávce v EUR.

Faktura

Elektronickou fakturu obdržíte na svůj e-mail až po uhrazení objednávky ( i v případě dobírky)

Potvrzení

Ihned po vytvoření objednávky najdete potvrzení v e-mailu. Nic nepřišlo? Napište mi!

- MIA - DÁREK K NÁKUPU!

K nákupu sady natáček značky MIA Pro Lashes, která je nyní v prodeji ve čtyřech barevných provedeních,
nyní dostanete krásný, praktický dárek!
Kompenzátory nebo Lamistrip stejné značky pro dokonalé výsledky vašeho lash liftingu!


Kategorie

ÉLAN

Profesionální kosmetika a inovativní barvy značky Élan patří k těm nejlepším, které jsem kdy vyzkoušela. Značka je vlastníkem několika patentů, její produkty patří rozhodně k těm "MUST HAVE"!

ZOLA

V roce 2010 založila Tatiana Zolotashko na Ukrajině školu pro make-up & brow artisty, a díky těmto zkušenostem začala vyvíjet své vlastní, špičkové kosmetické produkty Zola pro moderní ženy.

NIKK MOLÉ

Znáte bílou pastu na obočí? Jako první ji vyrobila Mila Klimenko, zakladatelka značky Nikk Molé. Filozofií společnosti je nabídnout luxusní produkty za přijatelnou cenu.

OkO

Produkty evropské kvality s ukrajinskou duší! "From Masters to Masters" - značku OkO vytvořili odborníci z beauty světa, kteří připravují a pečlivě testují všechny produkty. V nabídce OkO najdete především produkty pro laminaci řas a obočí.

SINART

Profesionální dekorativní kosmetika, která díky svým kvalitním produktům pomáhá tvořit krásné obočí a dokonalý make-up. Sinart nabízí širokou škálu dekorativní kosmetiky.

LAMITTA

Kazachstánská značka Lamitta přináší na trh lash liftingu inovativní a velmi praktické pomůcky, jako například štětec Laminator, lepidlo Eye Do a podložky pod oči Mariposa. Na co se můžeme těšit příště?

PERFECT LINE

Značka Perfect Line je známá především mezi lamimakery, pro které nabízí neonové natáčky na řasy, kompenzátory pro lash lifting a plno dalších pomůcek.

LAMI Lashes

Produkty určené především pro profesionální použití při laminaci řas a obočí. Značka Lami Lashes byla založena v roce 2014, její produkty vznikají pod vedením nejlepších lotyšských technologů.

MIA PRO LASHES

Produkty pro laminaci řas od kazachstánské značky MIA vytvářejí profesionálové, kteří své poznatky z praxe přenášejí do výroby. MIA uvedla jako první na trh tzv. Lamistrip pro definování horní linky naneseného produktu při lash liftingu.

Recenze e-shopu upravaoboci.cz na Google

Opakovaně objednávám, jsem moc spokojená. Balíčky jsou vždy krásně zabalené a voní. Komunikace na 1*, a ke každé objednávce vždy dostanu užitečné dárky.

Jana

Moc ráda se sem vracím pro produkty. Adélka vždy milá a vstřícná a neskutečně profesionální. Děkuji, že tady pro nás jste.

Michaela

Balíček pokaždé krásně zabalený! Odeslání rychlé, jsem moc ráda, že jsem na tento web narazila.

Natálie

Na e-shopu nakupuji pravidelně. Zboží vždy krásně zabalené plus nějaký dáreček. Ceny jsou odpovídající. Už mám vyhlídnutý další nákup :)

Ivana