KURZY LAMINACE & ÚPRAVY OBOČÍ

pro profesionály a veřejnost

ONLINE

LEVEL UP!

Individuální online školení pro profesionály

Min. 2 hodiny | Individuální konzultace prostředníctvím platformy Zoom

Pokud nechcete ztrácet čas posloucháním online školení a máte konkrétní dotaz, problém, nebo se zkrátka chcete dozvědět něco nového, jsem připravena zodpovědět všechny otázky, na které se chcete zeptat. Posuňte svou práci o úroveň výš!

Během online konzultace se spolu můžeme bavit o laminaci obočí, barvení obočí, jednotlivých značkách používaných v salónech, ale třeba i o lash liftingu, natáčkách na řasy, nebo nových produktech na trhu.PREZENČNÍ

BROW BOSS 2.0

Kurz laminace obočí pro profesionály

2 dny | Maximální počet účastníků 2, nebo individuálně
Ukázka mé práce + 2 modelky pro vaši práci zajištěny


Brow Masterů je mnoho, vy ale chcete být lepší! Nepotřebujete dokonalou fotku na Instagram, vy chcete dokonalou práci, spokojené klientky, a plný kalendář. Připravila jsem pro vás nejobsáhlejší kurz laminace obočí, který současně obsahuje informace o úpravě a barvení obočí.

Předám vám veškeré informace a mé znalosti z kurzů, které jsem v průběhu let absolvovala u lektorů špičkové úrovně.


PREZENČNÍ

ÉLAN Color Master

Kurz barvení obočí pro profesionály

1 den | Maximální počet účastníků 2, nebo individuálně
Ukázka mé práce + 2 modelky pro vaši práci zajištěny


K vytvoření dokonalého odstínu hnědé barvy pro všechny vaše klientky vám stačí pouhé 3 barvy. Nevěříte? Přijďte se o tom přesvědčit na kurz, ve kterém vás seznámím se značkou ÉLAN, královnou mezi hybridními barvami.
Kurz je primárně zaměřen na barvení a úpravu obočí pomocí produktů značky ÉLAN (gelové barvy, SBTS Deep Brow Tint + 2.0, Flash Tint, Kera Tint, Silver Tint), obsahuje ale informace o dalších, zajímavých značkách na trhu.


PREZENČNÍ

REFRESH

Opakovací kurz pro studentky kurzu Brow Boss

1 den | Individuální školení
4 modelky pro vaši práci zajištěny

Jak název napovídá, kurz Refresh je kurzem opakovacím, a především praktickým. Na individuálním školení barvení, úpravy a laminace obočí si projdeme vše, co vás trápí, s čím jste se setkali v průběhu vaší praxe. Tempo a téma školení si určíte jen vy!
Kurzy probíhají na adrese:

Úprava obočí Ing. Adéla Dort

Masarykova 973, 373 41 Hluboká n. Vltavou

+420 773 517 216

adela@upravaoboci.cz