BARVA NA OBOČÍ - 03 Hnědá Zola

Permanentní barva Zola s obsahem kolagenu, který dodává chloupkům obočí pružnost a lesk. Vybírat můžete z pěti odstínů hnědé, které lze míchat mezi sebou.

Barva ZOLA obsahuje plno jedinečných, pečujících složek: Hydrolizovaný kolagen, Lanolin a Sorbitol, které chrání chloupky před poškozením a zabraňují jejich vysoušení. Výsledkem barvení je jednotná barva, která vytváří efekt tetování na kůži.

Součástí balení není oxidační činidlo. Vystačí na 220 aplikací.
Funguje pouze s oxidační emulzí Zola!

Vhodná pro:
Tmavé blondýnky, brunetky, zrzky
Odstín:
03 Brown
PAO: 3 měsíce
Velikost: 15ml
Dále doporučuji: Oxidační činidlo Zola, čistící pěna, štětec.

220,00 Kč

Proč se mi líbí?
S barvou se velmi dobře pracuje, má jemnou konzistenci. Pro perfektní výsledek doporučuji barvy míchat mezi sebou. Odstín 03 je velmi univerzální, hodí se pro všechny brunetky.

Návod na použití:
Součást balení

Složení:
Aqua, Cetearyl Alcohol, Propylene Glycol, Ethoxydiglycol, Dimethylamino Methylpropanol, p-Phenylenediamine, Ceteareth-20, Lanolin, Polysorbate 20, Potassium Cetyl Phosphate, 4-Amino-m-cresol, Sorbitol, Sorbitan Stearate, Glyceryl Stearate, Sodium Acrylate/ Acryloyldimethyltaurate/ Dimethylacrylamide Crosspolymer, Cetearyl Glucoside, Sodium Metabisulfite, Parfum, Phenoxyethanol, Isohexadecane, Sodium Erythorbate, CI 77491, 2,4-Diaminophenoxyethanol HCl, N-Phenyl-p- phenylenediamine Sulfate, Collagen, 4-Amino-2-Hydroxytoluene, CI 77499, Polysorbate 60, Phosphoric Acid, Ethylhexylglycerin, Sorbitan Isostearate, Diazolidinyl Urea, Iodopropynyl Butylcarbamate, Linalool, Limonene.


Produkt není vhodný pro mladší 16 let, Registrace v CPNP