FIXÁTOR BARVY NA OBOČÍ A ŘASY COLOUR FIX 2.0 Élan

Fixátor barvy na obočí a řasy Elan z řady Professional Line s keratinem a olejem ze slunečnicových semínek se používá jako poslední krok po barvení obočí.

Aktivní složky - hydrolyzovaný keratin a olej ze slunečnicových semínek - zabraňují lámavosti vlasů a činí je elastickými. Kyselina mléčná neutralizuje zásadité prostředí po barvení, uzavírá kutikulu chlupu a chrání barvu před vyblednutím. Panthenol má hydratační a regenerační vlastnosti.
Fixátor lze používat i k domácí péči o obočí a řasy.

Velikost
: 100ml
Složení: Hydrolizovaný keratin, olej ze slunečnicových semínek, kyselina mléčná, Panthenol.
Dále doporučuji: Detoxikační pěna Elan, koncentrát LashPLEX

390,00 Kč

Proč se mi líbí?
Pokud použijete fixátor barvy od Elanu, můžete si být jisti, že jste udělali maximum pro to, aby chloupky/řasy zůstaly vyživené a zdravé. Tekutina zároveň fixuje barvu na chlupu a kůži, lze ji použít i jako finální krok po použití henny. Zajímavě voní.

Návod na použití: Fixátor se používá jako poslední krok po barvení obočí. Aplikujte na vatový tampónek, který může/nemusí být navlhčený. Několikrát přetřete obočí/řasy. Neoplachujte.

Složení:
Aqua, Polysorbate 20 , Hydrolyzed Keratin, Alcohol Denat (1,27%Vol), Panthenol, Butylene Glycol, Helianthus Annuus Seed Extract, Peg/ppg-15/15 Acetate Dimethicone (and) Peg/ppg-15/15 Allyl Ether Acetate (and) Peg/ppg-15/15 Acetate, Phenoxyethanol (and) Ethylhexylglycerin, Cetrimonium Chloride, Polyquaternium-22, Lactic Acid, Parfum, Linalool, Limonene.

Dermatologicky testováno, registrace v CPNP