HENNA NA OBOČÍ Zola Box 10g

Novinka

Cenově výhodná sada profesionální henny ZOLA, která je určena pro déletrvající efekt obarveného obočí.

Odstíny henny jsou vyráběny v šesti hlavních odstínech, které jsou součástí této sady Brow Box. Odstíny je možné upravit čtyřmi barevnými korektory, které jsou v prodeji zvlášť. Jednotlivé odstíny barev i korektory můžete mezi sebou míchat a docílit tak požadovaného zabarvení.

Obsahem každé lahvičky je pečující komplex z rostlin Amla (přírodní zdroj vitaminu C), Shikakai a kyseliny vinné, které komplexně posilují a hydratují chloupky obočí.

Součástí boxu je olej na obočí a řasy stimulující růst a kvalitu chloupků. Obsahuje ricinový olej, usma olej, jojobový olej, pšeničné klíčky, broskvový olej, olej z růžového dřeva a vitamín E.

Odstín:
02 Světle hnědá, 03 Hnědo-šedá, 04 Karamel, 05 Hnědá, 06 Tmavě hnědá, 07 Ebenově hnědá
Velikost: 10g henna, 15 ml olej
Dále doporučuji: Peeling na obočí, odmašťovač, štětec, kapátko

2 390,00 Kč

Proč se mi líbí?
Díky průsvitné, pružné špičce se henna snadno dávkuje. Ke zředění prášku nepotřebujete aktivátor, ZOLA henna si vystačí s vodou. Po dokončení barvení není potřeba používat fixátor barvy, který dále prodražuje celkové náklady na jedno obarvení.

Návod na použití: Součást balení
Před nanesením proveďte test na ohybu lokte, produkt může vyvolat alergie!

Složení:
Lawsonia inermis, еmblica officinlias, Асасia consinna, Рara Phenylene Diamine, Рara amino phenol, Magnesium Carbonate, Sodium Sulfite, Таrtaric Acid, Soap Stone

Hennu Zola lze použít pro těhotné a kojící ženy.
Produkt není testován na zvířatech, neobsahuje parabeny a SLS.