MÝDLO NA KOSMETICKÉ ŠTĚTCE Sinart

Profesionální čisticí mýdlo na kosmetické štětce, kartáče a houbičky, rozpouští všechny kosmetické produkty a barvy, které na štětinách kartáčů zůstávají po použití. Vhodné je pro syntetické i přírodní štětce.

Součástí balení je i silikonová podložka, kterou lze jednoduše vyndat z víka obalu. Tato strukturovaná podložka pomáhá proniknout mýdlu až k začátku štětin, kde je účinně vyčistí.

Velikost
: 100 g
PAO: 36 měsíců

360,00 Kč

Proč se mi líbí?
Mýdlo na štětce patří do povinné výbavy každého brow artisty, nebo i každé ženy, která se líčí. Udržuje kosmetické štětce ve skvělé kondici, a zaručuje tak jejich dlouhou životnost. Velmi praktická je i silikonová podložka o kterou se štětce otírají.

Návod na použití:
Na mokré štětce naneste mýdlo v požadovaném množství, a jemně je otírejte o silikonovou podložku tak, aby mýdlo lehce pěnilo.

Složení:
Aqua, Palmitic Acid, Stearic Acid, Glycerin, Cocos Nucofera Oil, Coconut Acid, Sodium Hydroxide, Parfum, Peg-7 Glyceryl Cocoate, Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Chloride, Ethyl, Diethylhexyl Sodium Suldosuccinate, Tetrasodium Edta, Alcohol Denat, Dimethicone.

Produkt není testován na zvířatech