BARVA NA OBOČÍ - 01 Černá Élan

Patentovaný vzorec gelové barvy Elan a její aplikační technologie nemají ve světě kosmetických barev žádné obdoby.

Výsledkem barvení je jednotná barva, která dokáže vytvořit efekt tetování na kůži. Z jednoho odstínu vytvoříte mnoho dalších pouze úpravou množství oxidantu; jednotlivé gelové barvy 01, 02, 03 lze míchat mezi sebou.
Barva hydratuje a je vhodná pro profesionální použití po laminaci.

Vhodná pro:
Hnědovlásky, černovlásky
Odstín: 01 Black
Velikost
: 5ml + 5ml (součástí balení je oxidant)
Dále doporučuji:
Štětec na obočí, Detoxikační pěna Elan, fixátor barvy na obočí Elan

120,00 Kč

Doporučení:
Barvu doporučuji pro profesionály! Její aplikaci sice zvládne i laik, její plný potenciál ale zvládnete využít až po absolvování školení. Chcete se s ní naučit pracovat? Přihlašte se na mé kurzy, naučím vás to.

Proč se mi líbí?
Barva vydrží 7 dní na kůži při použití po laminaci, 10 dní na kůži při standardním barvení. Výdrž na chloupkách je 6 týdnů, bez problému si poradí i se šedivými chloupky. Příjemně voní!

Návod na použití:
Součást balení

Složení barvy:
Aqua, Ethoxydiglycol, Cetearyl Alcohol, Ethanolamine, Sorbitol, Lactic Acid, P-phenylenediamine, 4-amino-m-cresol, Laureth-2, Ceteareth20, Glyceryl Stearate, Pentasodium Pentetate, Cocamine Oxid, Peg-100 Stearate, Polysorbate 20, Sodium Metabisulfite, Hydrolyzed Silk, Argania Spinosa Kernel Oil, Allantoin, Hydroxyethyl Urea, Sodium Erythorbate, Parfum, Sodium Hydroxide, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Linalool, Limonene.

Složení oxidantu:
Aqua, Cetearyl Alcohol, Hydrogen Peroxide, Laureth-2, Ceteareth-20, Glyceryl Stearate, Peg-100 Stearate, Polysorbate 20, Phosphoric Acid, Pentasodium Pentetate.

Barva je vhodná pro těhotné a kojící ženy.
Dermatologicky testováno, registrace v CPNP