BARVA NA OBOČÍ Deep Brow Tint Élan

Inovativní barva s dlouhotrvajícím efektem barvení Deep Brow Tint je součástí SBTS Smart Brow Tinting System, tedy chytrého systému barvení obočí.

První a jediná barva na světě, která má neutrální pH a její složení obsahuje plno jedinečných, pečujících složek. Díky tomu chrání chloupky před poškozením a zabraňuje vysoušení pokožky.
Patentovaná složka Heliogenol ™ by Sederma (Francie) zajišťuje vysokou barevnou stálost, chrání barvu před vyblednutím a chloupky obočí před UV zářením.

Barva neobsahuje amoniak a ethanolamin.
Funguje pouze s oxidační emulzí Elan!

Odstíny hnědé: 04 ICY
(studená), 05 SPICY (teplá)
Odstíny je možné upravovat pomocí tzv. Boosterů 06 INDIGO a 07 ORANGE

Velikost: 20ml
Dále doporučuji:
Oxidační emulze Elan, Detoxikační pěna Elan, fixátor barvy na obočí Elan

Zvolte si variantu:

300,00 Kč

Doporučení:
Barvu doporučuji pro profesionály! Pokud neumíte dokonale vyznačit formu/tvar obočí, tato barva vám neodpustí žádnou chybu. Chcete se s ní naučit pracovat? Přihlašte se na mé kurzy, naučím vás to.

Proč se mi líbí
?
Je to ta nejlepší barva, kterou jsem kdy vyzkoušela. Vydrží 10 dní na kůži při použití po laminaci, 14 dní na kůži při standardním barvení. Výdrž na chloupkách je 6 týdnů, bez problému si poradí i se šedivými chloupky. Úžasně voní!

Návod na použití:
Součást balení

Složení:

Aqua, Cetearyl Alcohol, Trideceth-2 Carboxamide Mea, Ethoxydiglycol, Dimethylamino Methylpropanol, Glyceryl StearateSe, Toluene-2,5-diamine Sulfate, Glycerin, Ceteareth-20, P-phenylenediamine, Cocamidopropylamine Oxide, Disodium Edta, 4-amino-m-cresol, Glyceryl Stearate, Peg-100 Stearate, Microcrystalline Cellulose, Xanthan Gum, Urea, Sodium Sulfite, Diazolidinyl Urea, Methylparaben, Propylparaben, Propylene Glycol, Sodium Erythorbate, Resorcinol, 2,6-diaminopyridine, 2,4-diaminophenoxyethanol Hcl, Parfum, Helianthus Annuus Seed Extract, Sodium Benzoate.

Barva je vhodná pro těhotné a kojící ženy.
Dermatologicky testováno, registrace v CPNP