CERAMIDOVÝ KONCENTRÁT Zola x Romashka 1,5ml

Novinka

Fixační, ceramidový koncentrát od značky ZOLA doporučuji používat jako doplňkovou péči o řasy a obočí po laminaci a barvení. Poskytne chloupkům a řasám skvělou péči, jako bonus lehce fixuje.

Obsahuje keratin který obnovuje poškozenou strukturu vlasů, ceramidy které chráni před škodlivými vlivy okolního prostředí, hydrolyzovaný mořský kolagen navrací přirozenou pružnost. Dále ibišek, D-panthenol, Acai, a vaječný olej, který dodá chloupkům mastné kyseliny, minerály, vitamíny A, B3 a E.

Koncentrát vznikl spoluprací značky Zola a Anny Romashenko, známé, ukrajinské specialistky na laminaci řas.

Velikost
: 1 x 1,5 ml, 10 x 1,5 ml
Dále doporučuji:
šampon na obočí Zola, řasenka Sinart

Zvolte si variantu:

Cena od 65,00 Kč

Proč se mi líbí?
Velmi jednoduše se používá, krásně voní, má jemné třpytky uvnitř. Ačkoliv je označovaný jako fixační, rozhodně ho nemohu srovnávat s fixátory jako je vosk nebo mýdlo na obočí. Chloupky zafixuje velmi jemně. Za mě je ceramidový koncentrát velmi příjemnou záležitostí třeba na víkend, kdy se nechcete malovat a dopřejete svému obočí a řasám skvělou péči s bonusem jemného zvýraznění. S množstvím to nepřehánějte, lehce barví.

Návod na použití:
Koncentrát naneste pomocí kartáčku na řasy, obočí učešte. Řasy a obočí mějte před použitím vždy čisté.

Složení: Althaea Officinalis, Root Water, Water, D-panthenol, Vegetable Glycerin, Euterpe Oleracea (acai) Fruit Extract, Marine Hydrolyzed Collagen, Ovum Oil, Hydrolyzed Keratin, Phenoxyethanol, Fucus Vesiculosus Extract, Glucomannane Of Amorphophallus, Konjac Root Powder, Gellan Gum, Ethylhexylglycerin, Emblica Officinalis (amla) Extract, Ceramide A2 Sodium Hyaluronate, Fragranse, Polyvinyl Alcohol, Mineral Pigments, Ci16035 Color.

Produkt není testován na zvířatech.