ČISTICÍ PĚNA NA OBOČÍ Blue Lagoon Zola

Čisticí, modrá pěna Zola Blue Lagoon perfektně zbaví chloupky nečistot a make-upu. Má antibakteriální, protizánětlivé a antioxidační účinky. Pěna Blue Lagoon nejen čistí, navíc i odmašťuje! Se svěží vůní.

Pěna Blue Lagoon vznikla díky spolupráci s Viktorií Kochetko, alias ViktorinaVIKA, u které jsem i já měla tu čest absolvovat vzdělávací kurz úpravy obočí hennou. Viktoria je bez debat jedna z nejnadanějších brow artistek světa.

Velikost
: 150ml
PAO: 18 měsíců
Dále doporučuji: Kartáčky na obočí a řasy

350,00 Kč

Proč se mi líbí?
Je v praktickém balení s pumpičkou, velmi dobře a rychle čistí. Pěna má příjemnou, žvýkačkovou vůni a růžovou barvu, nezanechává zabarvení na pokožce. Po jejím použití není potřeba používat odmašťovač.

Návod na použití: Součást balení

Složení:
Glycyrrhiza glabra root water, Cetraria islandica (iceland moss) extract, Lauryl glucoside, Lauroyl /Myristoyl Methyl Glucamide, Cocamidopropyl Betaine, Vegetable glycerin,Glyceryl Oleate Crambe abyssinica seed oil, Sorbitan Caprylate, Benzyl alcohol, Betaine, Ethylhexylglycerin, Xylitol, Niacinamide, Succinic acid, Hydroxyethylcellulose, Lactic acid, Disodium EDTA, Sorbic acid, Fragranse.

Produkt není testován na zvířatech, neobsahuje parabeny
Registrace v CPNP