HYDRATAČNÍ Aqua Fluid Zola x Maks Belokonskyi

Všestranný, hydratační koncentrát Aqua Fluid od Zola Cosmetics je navržený speciálně pro péči o řasy a obočí. Používá se před nebo po každém chemickém ošetření.

Chrání řasy/obočí a pokožku před dehydratací, zajišťuje větší pružnost a lesk. Posiluje vlasové folikuly a podporuje růst.

Kdy Aqua Fluid používat?

  • Denně jako péči
  • Na rozředění barvy na obočí
  • K rozpuštění pudrové tužky pro použití při brow mappingu
  • K regeneraci očního okolí
  • Jako zklidňující prostředek po depilaci obočí a rtů
  • K ochraně pokožky před depilací

Velikost: 10ml
PAO: 6 měsíců
Země původu: Ukrajina
Dále doporučuji:

450,00 Kč

Proč se mi líbí:
Koncentrát příjemně voní, jemné, zlaté třpytky dodávají pokožce obličeje opálený vzhled.

Návod na použití: Pomocí kapátka, které je ve víčku výrobku, naneste několik kapek koncentrátu na malý kartáček a pročešte řasy/obočí. Koncentrát se používá ihned po dokončení laminace řas nebo obočí v salónu, pro domácí použití se doporučuje pro každodenní použití.‎

Složení:
Licorice (Glycyrrhiza Glabra) Root Water, Aqua, Propanediol, D-Panthenol, Xanthan Gum, Cellulose Gum, Phenoxyethanol. Urea, Polyacrylate  Crosspolymer-11, Ethylhexylglycerin Xylitol, Pigment, Glucose, Sodium PCA, Sorbitol, Fragnance, Fructose, Glycerin, Hyaluronic acid, Polysorbate-20, Hydrolyzed Wheat Protein, Trehalose Sodium Glutamate, Glycine, Lysine Malic Acid, Tartaric Acid, Citric Acid, Glycolic Acid, Lactic Acid, Sodium Hydroxide, Potassium Hydroxide.